Przeglądanie artykułów publikowanych w wersji elektronicznej czasopisma Autobusy – Technika, Eksploatacja, Systemy Transportowe możliwe jest na stronie internetowej http://www.ceref.pl/. Udostępniane przez wydawcę pełne teksty artykułów można wykorzystywać zgodnie z warunkami licencji CC BY 4.0 (Creative Commons Attribution 4.0 International License).

Przeglądanie i pobieranie artykułów nie wymaga rejestracji. W przypadku zarejestrowania jako czytelnik (Reader), przesyłane będą powiadomienia na podany adres e-mail o opublikowaniu nowego artykułu. Zasady przetwarzania podanych danych osobowych podane są poniżej

Informacje o przetwarzaniu danych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Instytut Naukowo-Wydawniczy „SPATIUM” sp. z o.o, z siedzibą 25 Czerwca 68; 26-600 Radom, e-mail: redakcja@autobusy-test.com.pl
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się za pośrednictwem e-mail: wydawnictwo@inw-spatium.pl
  3. Dane będą przetwarzane w celu procesu wydawniczego. Rejestrując się na stronie internetowej czasopisma wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Podanie danych jest dobrowolne.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
  6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  10. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.